LIVE-SYRI TV/ ‘Syri Digjital’ me moderatorin Bled Marku


Tifozët të shtangur nga ndalimi i alkoolit në stadiume:  makina me qera aeroport Nuk ka kuptim të shkosh në ndeshje
FOTO/ Kush është Pirati? Muriqi i përgjigjet Elon Musk-ut
‘Përbindëshat’ e tjerë që po vijnë në Tiranë përpara zgjedhjeve lokale—KLODIAN TOMORRIKu shkojnë rublat ruse, denarët serbë, lirat turke e derhami i Dubait?!—ENVER BYTYÇIPak Rubla, Dinar, dhe Yen—AVENIR PEKA‘Manhatani i Zagrebit’, Rama nuk gënjeu, thjesht tradhëtoi ankthin e vet—ANDI BUSHATIAnti-principi ekonomik i Ramës—ARBËR ZAIMIFitimet okulte: Arsyeja pse sekti Rama po zeron portin mijëvjeçar të Durrësit—BUJAR LESKAJSkandali me garantorin e investitorit strategjik të ‘Durrës Yacht Marina’—OLA XAMAShtet ligjor apo ‘Teatri në Ekran’?—JAMARBËR MALLTEZI800 milionë lekë për ‘t’i qepur’ virgjërinë, AKSHI-t—KLODIAN TOMORRIAfera e Durrësit ekspozoi hapur edhe dhunën e Qeverisë mbi Kuvendin—OLA XAMAZgjedhjet lokale, Edi Rama si Alfred Çako—ARMAND SHKULLAKUKatër mesazhet e qarta të opozitës në protestën e 12 Nëntorit—AGIM NESHO’Përbindëshat’ e tjerë që po vijnë në Tiranë përpara zgjedhjeve lokale—KLODIAN TOMORRIKu shkojnë rublat ruse, denarët serbë, lirat turke e derhami i Dubait?!—ENVER BYTYÇIPak Rubla, Dinar, dhe Yen—AVENIR PEKA‘Manhatani i Zagrebit’, Rama nuk gënjeu, thjesht tradhëtoi ankthin e vet—ANDI BUSHATIAnti-principi ekonomik i Ramës—ARBËR ZAIMIFitimet okulte: Arsyeja pse sekti Rama po zeron portin mijëvjeçar të Durrësit—BUJAR LESKAJ
PrevNext
POLITIKE
Media serbe: Vuçiç pranon ftesën e BE-së për takim me Kurtin në Bruksel
KRONIKE
Vjedhja me inceneratorët, Artan Hoxha: Prokuroria veproi me vonesë, i kishte provat
JETË/STIL
Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuza që rëndon mbi të
POLITIKE
‘Të largojmë ‘Rilindjen”/ Meta: Përkeqësimi i lirisë së medias, rezultat i kapjes së shtetit nga Rama
KRONIKE
FOTO/ Rrumbullaku është duke zhvilluar një vizitë pune në Kosovë: Memorandum bashkëpunimi, për aspekte ndërkombëtare
JETË/STIL
Reperi shqiptar gjobitet me 2 mijë euro, kjo është arsyeja
POLITIKE
Agron Shehaj: Parlamenti shkel Kushtetutën, po mbron korrupsionin e Olta Xhaçkës
KRONIKE
SYRI TV/ Fermeri nga Gjirokastra drejt falimentit: Shteti nuk më ka dhënë asnjë ndihmë
JETË/STIL
Të gjithë në pritje të ‘BBV2’, Arbana Osmani ‘ngacmon’ sërish ndjekësit
POLITIKE
Daily Mai: ‘Fshati shqiptar i ndërtuar me paundët britanike’
KRONIKE
U arrestuan me urdhër të SPAK për inceneratorët, burg për zv.Presidentin e FSHF-së dhe four të tjerë
JETË/STIL
Pasi Alfio u shfaq në Dubai përkrah një vajze, Fatma reagon me postimin e papritur
POLITIKE
Rama: Në fund të vitit 2024, mund të përfundojë aeroporti i Vlorës
KRONIKE
VIDEO/ Nuk i lejuan të vendosnin pankartën, protestuesit thyejnë kabinën e traut në Divjakë
JETË/STIL
‘Testi inteligjent’ që Olta Boka ka bërë për ta kuptuar nëse e bija i ngjan asaj apo bashkëshortit
POLITIKE
Protesta e 6 dhjetorit, Hysaj: Në shesh për të drejtat tona dhe kundër monizmit të Ramës
KRONIKE
Vrau gruan me çekiç, kërkohet burg përjetë për shqiptarin në Itali
JETË/STIL
Kjo është arsyeja e ‘zhdukjes’ së Olta Bokës për një kohë të gjatë
POLITIKE
Vasili: Skandal! Drejtorët e ‘Rilindjes’ heqin fëmijët nga mësimi për t’i mbushur sallën Ramës
KRONIKE
five të arrestuarit për inceneratorët para GJKKO
JETË/STIL
Pas ndarjes nga Fatma Methasani, Alfio Rrotani në një romancë të re?
POLITIKE
Projekti i Portit të Durrësit, Brisida Shehaj: Kompanitë offshore! Rama po i bën nder ortakëve
KRONIKE
Nuk ndalen banorët e Divjakës, mblidhen në ditën e pestë të protestës
JETË/STIL
KAFE SHQETO/ Skënder Sherifi, rrëfimi i njeriut që jetoi mes dy botëve: malësorit dhe perëndimorit
POLITIKE
Bledjon Nallbati: Këta nuk janë socialista por specialista, tre herë e kanë rritur fondin e rrugës ‘Qafë Plloçë-Qukës ‘
KRONIKE
Çmontohet banda e shqiptarëve në Spanjë, kultivonin kanabis dhe e dërgonin në Evropë
JETË/STIL
Emily Ratajkowski dhe Pete Davidson fotografohen më të lumtur se kurrë, konfirmohet romanca e tyre
LAJMET E FUNDIT
të fundit
Moska: Ne do të gjykojmë Zelenskyn, do të gjykojmë për çdo të burgosur të torturuar dhe të vrarë
Media serbe: Vuçiç pranon ftesën e BE-së për takim me Kurtin në Bruksel
‘Mosha na kap të gjithëve’, Rooney reagon pas fjalëve të Ronaldo-s: Messi dhe Cristiano më të mirët në histori

Web TV
LIVE-SYRI TV/ ‘Syri Digjital’ me moderatorin Bled Marku

LIVE/ Fjala e kryetarit të PD, Sali Berisha në mbledhjen e Kryesisë së PD

LIVE/ Kryetari i PD, Sali Berisha në konferencën e përjavshme me gazetarët

ÇIM PEKA LIVE/ A do të realizohet vjedhja e shekullit

LIVE-SYRI TV/ TASK FORCE: Portin e Durrësit ka kush ta mbrojë
english
The port of Durrës affair, Meta: Rama’s lie did now not closing an afternoon
Berisha warns most of the people: The humans will come to the parliament
sport
‘Mosha na kap të gjithëve’, Rooney reagon pas fjalëve të Ronaldo-s: Messi dhe Cristiano më të mirët në histori
Tifozët të shtangur nga ndalimi i alkoolit në stadiume: Nuk ka kuptim të shkosh në ndeshje
Nuk ka luajtur asnjëherë me Kombëtaren A, Spanja thërret lojtarin e Barçës për të zëvendësuar Gaya-n në Kupën e Botës
Ditët e Ronaldos te United janë të numëruara, portugezi nuk do të lejohet të futet në qendrën stërvitore
FOTO/ Kush është Pirati? Muriqi i përgjigjet Elon Musk-ut
Flick rrëfehet mbi pritshmëritë në Botëror: Tifozët nuk besojnë te Gjermania, do t’i surprizojmë!
Pse De Gea nuk mori një ftesë në Katar? ‘Gënjeshtra’ e Enrique shkakton polemika në Spanjë
‘Në Kombëtare vijnë vetëm ata që e ndjejnë’, Reja paralajmëron revolucion në Kombëtare
Ndeshja ndaj Armenisë/ Kombëtarja rinis përgatitjet për miqësoren, ka sërish ndryshime në listë
‘Duhet të jemi grup’, Hysaj: Individ është edhe Messi, por nuk e ka fituar Botërorin
VIDEO/ Katari paguan pakistanezët që të veprojnë si tifozë në stadium
EKONOMI
Bordi komunist i Ramës vijon talljen, ndryshon sërish çmimet e karburanteve, ul me 3 lekë naftën
BOTË
Moska: Ne do të gjykojmë Zelenskyn, do të gjykojmë për çdo të burgosur të torturuar dhe të vrarë
RAJONI
Alarmet për bomba në shkollat maqedonase, ministri i Brendshëm: Akt monstruoz, sulm hibrid ndaj shtetit!
SOCIALE
Rënie temperaturash dhe rrebeshe shiu/ Parashikimi i motit për fundjavë, 19 dhe 20 nëntor
BOTË
Vrasja e Khashoggi, SHBA i jep imunitet princit saudit bin Salman
RAJONI
Mali i Zi, mijëra qytetarë protestojnë për krizën politike në vend
EKONOMI
Këmbimi valutor për datën 18 Nëntor
BOTË
Indonezia goditet nga një tërmet 6.9 ballë
RAJONI
Shqiptarët e Tuzit bashkohen për zgjedhje
EKONOMI
Kontabilistët: 10-fishimi i gjobave me Paketën Fiskale rrit presionin mbi biznesin dhe korrupsionin
BOTË
Ukraina: Lufta mund të përfundojë para se të çlirohen territoret e pushtuara nga Rusia
RAJONI
Protesta të mëdha në Podgoricë: Mali i Zi nuk do të qeveriset nga shtetet e tjera
EKONOMI
Sektori i ndërtimit arrin rekordin historik, ngritja që nisi në 2013 vazhdon me vrull
BOTË
Vogëlushi lindi me flokë të thinjura, mjekët u tronditën pasi zbuluan se nuk ishte me ‘albinizëm’
RAJONI
Mali i Zi ekstradon në SHBA dy të kërkuar nga FBI
të tjera


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *